Szkolenia

W Blue Nails&Beauty dbamy o stronę edukacyjną, przygotowujac przyszłych stylistów do zawodu. U Nas nie ma pytań bez odpowiedzi, a Nasze szkolenia są nastawione na praktykę. Po każdym szkoleniu kursant otrzymuje Certyfikat oraz pomocny skrypt szkoleniowy. Każdy kurs jest prowadzony pod okiem dyplomowanego Instruktora. Szkolenia prowadzone są indywidualnie lub w grupach maksymalnie 4 osobowych. Ponadto zawsze służymy radą także po kursie. W ofercie posiadamy szkolenia z zakresu stylizacji paznokci, pedicure, stylizacji brwi oraz podologiiManicure od A do Z - Grupowe 600zł/ Indywidualne 1600zł
Na tym szkoleniu poznasz tajniki perfekcyjnego manicure kilkoma technikami – frezarkowy, klasyczny, kombinowany.  Zasady i higiena pracy, niezbędnik stylistki paznokci, bezpieczeństwo w pracy.

Czas trwania 1 dzień/ 7h

Manicure hybrydowy - Grupowe 800zł/Indywidualne 1800zł
Podstawowe szkolenie z manicure hybrydowego z uwzględnieniem manicure metodą kombinowaną i aplikacją hybrydy pod skórki.

Czas trwania 1 dzień/7h

Manicure hybrydowy od A do Z - 1200zł/2400zł
Szkolenie dla osób, które chcą wykonywać perfekcyjny manicure i aplikować produkt hybrydowy. Połączenie dwóch szkoleni, trwa 2 dni. W dniu pierwszym skupiamy się na wykonaniu zabiegu higienicznego jakim jest sam manicure. Opracowujemy różne techniki, tak by w drugim dniu skupić się na utwardzaniu płytki lakierem hybrydowym aż pod skórki, w granicach rozsądku i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Czas trwania 2 dni/12h

Doszkolenie z metody żelowej INDYWIDUALNE - 1000zł
Szkolenie indywidualne podnoszące kwalifikacje i eliminujące błędy stylistki, popełniane podczas pracy.

Czas trwania: 1 dzień/8h

Pedicure w salonie kosmetycznym - 1100/ 2100zł
Szkolenie podstawowe pedicure,  jako nowa usługa w Twoim salonie. Świadome wykorzystanie narzędzi, opracowanie stopy i pielęgnacja technikami łączonymi dopasowanymi do Klienta. Na tym szkoleniu nie malujemy paznokci

Na szkoleniu poznasz:

  • budowę naturalnych paznokci oraz stopy
  • zasady i higienę pracy,
  • prawidłową pracę z frezarką, dłutem oraz kwasami
  • prawidłową pielęgnację po zabiegu

Czas trwania 1 dzień/po 8h

Pedicure frezarkowy z lakierem hybrydowym - 1400zł/2400zł
Szkolenie podstawowe, na którym nauczymy Cię prawidłowej obsługi frezarki podczas zabiegu pedicure.

Dowiesz się także:

  • zasady zachowania higieny i bezpieczeństwa pracy
  • choroby paznokci
  • prawidłowe piłowanie paznokci u stóp
  • prawidłowe frezowanie podeszwy stóp
  • nakładanie lakieru hybrydowego.

Czas trwania 1 dzień/8h

Lifting rzęs + laminacja brwi - Indywidualne 2399 zł
Na tym szkoleniu poznasz tajniki pracy stylistki brwi i rzęs. Naucz się wykonywać najpopularniejsze zabiegi. Duże nastawienie na praktykę. Zapewniamy modelki.

Czas trwania 2 dni/ 16h

Farbowanie brwi - Indywidualne 1499 zł
Na tym szkoleniu poznasz tajniki pracy stylistki brwi. Naucz się wykonywać najpopularniejsze zabiegi. Duże nastawienie na praktykę. Zapewniamy modelki.

Czas trwania 1 dzień/ 8h

KOMBO lifting rzęs + laminacja brwi + farbowanie - Indywidualne 2899 zł
Na tym szkoleniu poznasz tajniki pracy stylistki brwi i rzęs. Wychodzisz z pełnym wachlarzem usług, które pozwolą Ci zacząć pracę w zawodzie.  Duże nastawienie na praktykę. Zapewniamy modelki.

Czas trwania 2 dni/ 20h