KosmetykaEt Somnia

Wygląd jest najbardziej rzucającą się oznaką dbałości o Siebie i wykładnikiem zdrowia. Ale ten efekt nie pojawia się sam, podobnie jak kondycja fizyczna nasza uroda wymaga stałej WŁAŚCIWEJ pielęgnacji.

czytaj więcej ...
Proponujemy w naszym gabinecie nowoczesne zabiegi kosmetyczne na odpowiednio dobranych kosmetykach, aby wspólnie osiągnąć zamierzony cel.
W zależności od problemu i wieku zabieg kosmetyczny ma na celu :

  • normalizcję gruczołów łojowych zmniejszenie łojotoku
  • wspomaganie naturalnych systemów chroniących skórę przed działaniem wolnych rodników i promieniowania UV
  • zlikwidowanie zaskórników, złagodzenie zmian zapalnych
  • nawilżenie przez wzmocnienie naturalnego płaszcza lipidowego
  • regulacja procesu rogowacenia i redukcję uczucia szorstkości
  • poprawa kolorytu oraz rozjaśnienie skóry
  • redukcja i spłycenie zmarszczek
  • ochrona przed utratą elastyczności skóry
  • zapobieganie pierwszym zmarszczkom

Depi – Mania

– profesjonalny mobilny salon kosmetyczny świadczący usługi w zakresie depilacji laserowej. Sesje depilacyjne w Blue Nails&Beauty można wykonać raz w miesiącu. Gwarancją skuteczności jest najnowsza technologia lasera Light Sheer Desire.

czytaj więcej ...
Depilacja ciała metodą laserową to doskonałe rozwiązanie dla osób, których skóra jest wrażliwa, skłonna do podrażnień i powstawania teleangiektazji czy żylaków. Do każdego klienta staramy się podejść indywidualnie i rzeczowo. Przed realizacją zabiegu przeprowadzamy szczegółową konsultację. Podczas niej niwelujemy ryzyko wystąpienia skutków ubocznych, ustalamy częstotliwość wiązki lasera i ilość niezbędnych wizyt. Jest to gwarancja długotrwałych efektów i całkowitego bezpieczeństwa.

Fizjoterapia Bartosz Boczoń

W Blue Nails&Beauty oferujemy Państwu konsultacje oraz terapię z wykwalifikowanym Fizjoterapeutą. Problemy ze stawami, czy przykurczami mięśni, w dzisiejszych czasach stały się globalne.

czytaj więcej ...
Pracując w gabinecie kosmetycznym doskonale o tym wiemy, dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy profesjonalną terapię manualną, likwidującą przykurcze mięśni oraz wszelkie dolegliwości bólowe związane z Naszym ciałem. Polecamy się także w przypadkach konieczności rehabilitacji po urazach.


Natalia Czyżowska Makijaż Permanentny

Wykwalifikowana Linergistka, która zadba o Wasze brwi jak nikt inny. Pracuje na sprzęcie o najwyższym standardzie, oraz świetnych i trwałych pigmentach.

czytaj więcej ...
Wykonywane przez nią usługi makijażu permanentnego brwi metodą Ombre Brows dają piękny, naturalny i przede wszystkim trwały efekt.

Metoda ombre pozwala na uzyskanie naturalnego, pudrowego efektu. Jak nazwa wskazuje brwi są cieniowane by uniknąć przerysowania.